Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie


#1 2010-04-10 20:24:13

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Kto sie boi tego forum?

Jakaś mroczna siła wzięła na celownik wieszane przeze mnie na drzwiach do klatek schodowych informacje o założeniu tego forum. O co chodzi?

Po paru godzinach wiszenia, ulotki w niektórych budynkach zniknęły. Czyżby ktoś obawiał się, że zjednoczeni i dobrze poinformowani mieszkańcy to zagrożenie z którym trzeba walczyć?

Posłuchaj aktywisto: to nie jest Korea Północna ani Białoruś. W Polsce obowiązuje wolność słowa i każdy z mieszkańców może wyrażać swoje zdanie, nawet jeśli chodzi o temat tak drażliwy jak funkcjonowanie Spółdzielni Mieszkaniowej "Szwoleżerów".

To mieszkańcy zdecydują, czy chcą zajmować się tym tematem, ale odbieranie im prawa do wypowiedzi jest zagrywką rodem z czasów słusznie minionych. Shame on you!

Offline

 

#2 2010-04-11 14:10:21

 boguslaw_jozwiak

Użytkownik

7657118
Call me!
Skąd: Dragonów 6 m 30
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Kto sie boi tego forum?

Znam takiego jednego co zerwał. O dziwo zrobił to w dobrej wierze, bo chciał mnie poinformować...Obiecał, że odwiesi

Offline

 

#3 2010-04-11 20:43:59

Lokator_nr0

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 155
Punktów :   

Re: Kto sie boi tego forum?

boguslaw_jozwiak napisał:

Znam takiego jednego co zerwał. O dziwo zrobił to w dobrej wierze, bo chciał mnie poinformować...Obiecał, że odwiesi

Mam nadzieję, że wszyscy odwieszą

Update z 14.04
Niestety, informacje o adresie forum internetowego dalej znikają, tym razem kartka wyparowała m.in. z budynku D8. Wietrzę jakiś spisek i dlatego proszę: jeśli macie taką możliwość, poinformujcie sąsiadów, że coś takiego istnieje i że warto zajrzeć. A ja spróbuję wymyślić kolejną partyzancką akcję ulotkowo-informacyjną

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goodboys.pun.pl www.kpprz.pun.pl www.rk-hh.pun.pl www.pentagonuni4.pun.pl www.wrestlingpbfgame.pun.pl