Moje osiedle

Forum mieszkańców najpiękniejszego osiedla w Warszawie


#1 2010-05-20 22:57:53

kawalerka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 6
Punktów :   

Idzie wielka woda

Na drzwiach mojego budynku zobaczyłem dzisiaj ostrzeżenie przed ew. powodzią i prośbę kierownictwa spółdzielni, by usunąć wszystkie ruchomości, które mogą zostać zalane.

Zabawne - pamiętam jak rok temu dwa razy podtopiło piwnicę w moim budynku. Woda wlała się przez niezabezpieczone okna piwniczne. Czy wyciągnięto wnioski z tej sytuacji? Nie! Okienka są tak samo niezabezpieczone. Spółdzielnia ma to w nosie.

A czy my mamy wszystkie rzeczy z piwnic pozawieszać pod sufitem, żeby nie zamokły? Oni się tym nie przejmują, kupili sobie jakieś marne ubezpieczenie i robią w ten sposób w konia wszystkich - ubezpieczenie nie pokrywa strat ale oni są kryci i nie można im nic zrobić. Ciekawe jak to będzie w tym roku...

Offline

 

#2 2010-05-27 22:43:10

ejej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 40
Punktów :   

Re: Idzie wielka woda

Tym razem ominęła nas ta woda. Bogu dzięki. Akurat nie narzekam na to ogłoszenie, które było. ... Zmobilizowało mnie aby powyciągać wszystkie przetwory z piwnicy:). Wszystkiego nikt sam nie zrobi ale czasem nawet słowo jest ważne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goodboys.pun.pl www.lek.pun.pl www.kpprz.pun.pl www.pentagonuni4.pun.pl www.rk-hh.pun.pl